










Women's Gg Marmont Small Velvet Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light wear to the velvet and to the interior lining. |
| SKU | 322511 |
$543.97
Women's Gg Marmont Small Velvet Bag Black—
$543.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light wear to the velvet and to the interior lining. |
| SKU | 322511 |























