











Women's Gg Mini Marmont Camera Bag Red
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 342763 |
$639.17
Women's Gg Mini Marmont Camera Bag Red—
$639.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 342763 |























