







Women's Gg Monogram Hobo Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 348720 |
$104.72
Original: $299.19
-65%Women's Gg Monogram Hobo Bag Black—
$299.19
$104.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 348720 |























