








Women's Gg Supreme Abbey D-Ring Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 31cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 363800 |
$183.59
Women's Gg Supreme Abbey D-Ring Bag Beige—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 31cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 363800 |























