










Women's Gg Supreme Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 16cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 335507 |
$312.78
Women's Gg Supreme Bag Brown—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 16cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 335507 |























