










Women's Gg Supreme Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Wear to leather piping and handle. |
| SKU | 343629 |
$156.39
Women's Gg Supreme Bag Brown—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Wear to leather piping and handle. |
| SKU | 343629 |























