














Women's Gg Supreme Changing Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Light marks to the interior could be cleaned off. |
| SKU | 340938 |
$707.17
Women's Gg Supreme Changing Bag Beige—
$707.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Light marks to the interior could be cleaned off. |
| SKU | 340938 |























