













Women's Gg Supreme Changing Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 35cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Comes with GG Supreme changing Mat |
| SKU | 359445 |
$211.81
Original: $605.17
-65%Women's Gg Supreme Changing Bag Beige—
$605.17
$211.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 35cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Comes with GG Supreme changing Mat |
| SKU | 359445 |























