












Women's Gg Supreme Messenger Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 17cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 337031 |
$489.58
Women's Gg Supreme Messenger Bag Beige—
$489.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 17cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 337031 |























