









Women's Gg Supreme Ophidia Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 360801 |
$164.21
Original: $469.18
-65%Women's Gg Supreme Ophidia Bag Black—
$469.18
$164.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 360801 |























