












Women's Gg Supreme Purse Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 1.5cm |
| Comments | Light signs of wear to the leather and a replacement zip pull. |
| SKU | 293753 |
$21.42
Original: $61.20
-65%Women's Gg Supreme Purse Brown—
$61.20
$21.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 1.5cm |
| Comments | Light signs of wear to the leather and a replacement zip pull. |
| SKU | 293753 |























