







Women's Gg Supreme Scarf Pink
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Pink |
| Height | 170cm |
| Width | 45cm |
| SKU | 324697 |
$149.59
Women's Gg Supreme Scarf Pink—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Pink |
| Height | 170cm |
| Width | 45cm |
| SKU | 324697 |























