






Women's Gg Supreme Scarf Pink
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Comes With | Box |
| Colour | Pink |
| Height | 158cm |
| Width | 45cm |
| SKU | 329545 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Women's Gg Supreme Scarf Pink—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Comes With | Box |
| Colour | Pink |
| Height | 158cm |
| Width | 45cm |
| SKU | 329545 |























