













Women's Gg Supreme Tiger Patch Paramour Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 37cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 7.5cm |
| SKU | 338744 |
$727.56
Women's Gg Supreme Tiger Patch Paramour Tote Bag Beige—
$727.56
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 37cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 7.5cm |
| SKU | 338744 |























