











Women's Gg Supreme Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 37cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Small amount of wear to the bottom edges. |
| SKU | 343067 |
$176.79
Women's Gg Supreme Tote Bag Beige—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 37cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Small amount of wear to the bottom edges. |
| SKU | 343067 |























