








Women's Gg Supreme Zip Around Wallet Grey
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 338657 |
$80.92
Original: $231.19
-65%Women's Gg Supreme Zip Around Wallet Grey—
$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 338657 |























