








Women's Glitter Triangle Duffle Xs Bag Silver
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Glitter |
| Colour | Silver |
| Height | 16cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | Some small marks to the bag - as pictured. |
| SKU | 367337 |
$305.98
Women's Glitter Triangle Duffle Xs Bag Silver—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Glitter |
| Colour | Silver |
| Height | 16cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | Some small marks to the bag - as pictured. |
| SKU | 367337 |























