





Women's Grained Leather Wallet Green
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 11cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 328789 |
$16.66
Original: $47.60
-65%Women's Grained Leather Wallet Green—
$47.60
$16.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 11cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 328789 |























