







Women's Graphic Monogram Zip Up Bomber Jacket Red Size IT 42 / UK 10
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | UK 14 |
| SKU | 340618 |
$659.57
Women's Graphic Monogram Zip Up Bomber Jacket Red Size IT 42 / UK 10—
$659.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | UK 14 |
| SKU | 340618 |























