











Women's Guccissima Buckle Purse Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 357479 |
$135.99
Women's Guccissima Buckle Purse Beige—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 357479 |























