













Women's Guccissima Dome Medium Bag Blue
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 23cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 315167 |
$700.37
Women's Guccissima Dome Medium Bag Blue—
$700.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 23cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 315167 |























