







Women's Guccissima Dome Small Bag Grey
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 18cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 342833 |
$207.05
Original: $591.57
-65%Women's Guccissima Dome Small Bag Grey—
$591.57
$207.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 18cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 342833 |























