








Women's Honore Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 321020 |
$190.39
Women's Honore Jacket Black Size 2 / UK 12—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 321020 |























