















Women's Horizon Medium Bag Black
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 366330 |
$399.82
Original: $1,142.34
-65%Women's Horizon Medium Bag Black—
$1,142.34
$399.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 366330 |























