










Women's Horsebit 1955 Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5.5cm |
| Comments | Light wear to the corner. |
| SKU | 364511 |
$305.98
Women's Horsebit 1955 Bag Black—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5.5cm |
| Comments | Light wear to the corner. |
| SKU | 364511 |























