












Women's Horsebit 1955 Small Shoulder Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 356124 |
$958.75
Women's Horsebit 1955 Small Shoulder Bag Brown—
$958.75
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 356124 |























