











Women's Hourglass Embellished Rhinestones Bag Black
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 365377 |
$931.55
Women's Hourglass Embellished Rhinestones Bag Black—
$931.55
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 365377 |























