















Women's Hourglass Small Bag Black
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Light marks to the interior, exterior in very good condition. |
| SKU | 361119 |
$530.37
Women's Hourglass Small Bag Black—
$530.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Light marks to the interior, exterior in very good condition. |
| SKU | 361119 |























