












Women's Hourglass Small Bag Purple
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Purple |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 337675 |
Original: $550.77
-65%$550.77
$192.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Purple |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 337675 |























