











Women's Hourglass Xs Handbag Pink
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 8cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 322376 |
Original: $285.59
-65%$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 8cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 322376 |























