






















Women's In-The-Loop 23 Rose Texas Clemence Swift Bag Pink
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 24cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | U stamp - production year 2022. Clemence & Swift leather in the sought after Rose Texas colourway with palladium hardware. Full set includes original receipt. Immaculate condition. Production year 2022 - RRP £3,970 |
| SKU | 345999 |
$1,311.32
Original: $3,746.62
-65%Women's In-The-Loop 23 Rose Texas Clemence Swift Bag Pink—
$3,746.62
$1,311.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 24cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | U stamp - production year 2022. Clemence & Swift leather in the sought after Rose Texas colourway with palladium hardware. Full set includes original receipt. Immaculate condition. Production year 2022 - RRP £3,970 |
| SKU | 345999 |























