












Women's Interlocking G Bag Red
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 355046 |
$176.11
Original: $503.18
-65%Women's Interlocking G Bag Red—
$503.18
$176.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 355046 |























