











Women's Interlocking G Wallet Red
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 355577 |
$163.19
Women's Interlocking G Wallet Red—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 355577 |























