










Women's Iris Handbag Yellow
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Yellow |
| Height | 25cm |
| Width | 33.5cm |
| Depth | 20cm |
| SKU | 332093 |
$183.25
Original: $523.57
-65%Women's Iris Handbag Yellow—
$523.57
$183.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Yellow |
| Height | 25cm |
| Width | 33.5cm |
| Depth | 20cm |
| SKU | 332093 |























