














Women's Jacquard Logo Tote Bag Beige
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 342554 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Women's Jacquard Logo Tote Bag Beige—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 342554 |























