







Women's Kate Belt Bag Red
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 333404 |
$164.21
Original: $469.18
-65%Women's Kate Belt Bag Red—
$469.18
$164.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 333404 |























