
















Women's Kate Clutch Bag Pink
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 14cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light wear to piping as pictured. |
| SKU | 340206 |
$197.53
Original: $564.37
-65%Women's Kate Clutch Bag Pink—
$564.37
$197.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 14cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light wear to piping as pictured. |
| SKU | 340206 |























