












Women's Kate Small Tassel Handbag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 355758 |
$304.63
Original: $870.36
-65%Women's Kate Small Tassel Handbag Black—
$870.36
$304.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 355758 |























