








Women's Kilia Pm Zaino Backpack Pink
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Height | 17.5cm |
| Width | 14cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 333415 |
$76.16
Original: $217.59
-65%Women's Kilia Pm Zaino Backpack Pink—
$217.59
$76.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Height | 17.5cm |
| Width | 14cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 333415 |























