












Women's Knot Chiquito Bag Red
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Red |
| Height | 13.5cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7.5cm |
| SKU | 324980 |
$265.19
Women's Knot Chiquito Bag Red—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Red |
| Height | 13.5cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7.5cm |
| SKU | 324980 |























