









Women's Lans Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 361556 |
$114.23
Original: $326.38
-65%Women's Lans Jacket Black Size 2 / UK 12—
$326.38
$114.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 361556 |























