










Women's Lans Jacket Black Size 3 / UK 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 353917 |
$292.39
Women's Lans Jacket Black Size 3 / UK 14—
$292.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 353917 |























