












Women's Le 5 A 7 Hobo Small Handbag Orange
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Rubber |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Orange |
| Height | 23cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 331858 |
$221.33
Original: $632.37
-65%Women's Le 5 A 7 Hobo Small Handbag Orange—
$632.37
$221.33Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Rubber |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Orange |
| Height | 23cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 331858 |























