












Women's Le 5 À 7 Raffia Shoulder Bag Beige
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 362638 |
$1,121.94
Women's Le 5 À 7 Raffia Shoulder Bag Beige—
$1,121.94
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 362638 |























