













Women's Le Bambidou Shearlin Handbag Beige
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 16cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 333713 |
$489.58
Women's Le Bambidou Shearlin Handbag Beige—
$489.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 16cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 333713 |























