












Women's Le Bambidou Shearling Bag Beige
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 15cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 324805 |
$428.38
Women's Le Bambidou Shearling Bag Beige—
$428.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 15cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 324805 |























