












Women's Le Cagole Mini Bag Green
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 11cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 304053 |
$645.97
Women's Le Cagole Mini Bag Green—
$645.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 11cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 304053 |























