














Women's Le Cagole Sling Bag Silver
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 14cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 347718 |
$741.16
Women's Le Cagole Sling Bag Silver—
$741.16
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 14cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 347718 |























