
















Women's Le Cagole Xs Shoulder Bag Pink
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 16cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Small mark to the leather on the back. |
| SKU | 358845 |
$605.17
Women's Le Cagole Xs Shoulder Bag Pink—
$605.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 16cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Small mark to the leather on the back. |
| SKU | 358845 |























