












Women's Le Chiquito Bag White
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 13.5cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 321705 |
$224.39
Women's Le Chiquito Bag White—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 13.5cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 321705 |























